Nebankovní půjčky, bez registru

Jak už jsme výše zmínili, půjčky poskytují nejen banky, ale i další společnosti, jež se na to specializují. Můžeme tudíž zažádat o bankovní či nebankovní půjčky. Oba typy se navzájem v něčem odlišují a oba přinášejí jisté výhody i nevýhody.

Vaše reklama zde

Prostor pro Vaši textovou reklamní plochu za pouhých 50 Kč měsíčně nebo 500 Kč na rok!

Vaše reklama zde

Prostor pro Vaši textovou reklamní plochu za pouhých 50 Kč měsíčně nebo 500 Kč na rok!

Pokud si půjdete půjčit do banky, jste prověřeni, zda náhodou nemáte zápis v registru dlužníků. Do něj není vůbec těžké se dostat, a jakmile se v něm záznam o vás objeví, je téměř nemožné v bance půjčku získat. Takto se banka pojišťuje, že jí vzniklý dluh uhradíte. Samozřejmě i vy máte větší jistotu. Banky bývají silné instituce. Mají mnoho poboček po celé republice, a tak není žádný problém ji navštívit a získat potřebné informace. Jak už ale bylo řečeno, získat záznam v registru dlužníků není nic nesnadného. Jednou se opozdíte se splátkou nebo jednoduše zapomenete, což se může stát každému, a další půjčku už nezískáte. Alespoň ne v bance. Ji totiž nezajímá, že jste zapomněli, máte záznam v registru dlužníků a víc se s vámi nikdo bavit nebude. Právě z tohoto důvodu vznikají další společnosti, které poskytují tzv. nebankovní půjčky, někdy se setkáváme i s termínem půjčky bez registru.

Představte si následující situace. Sice máte slušný příjem, ale tolik peněz, abyste svou přítelkyni vzali na romantický víkend do zahraničí, nemáte. Chcete si proto půjčit v bance. Jak už jsme řekli, příjem máte dostatečný na to, abyste splátky vždy včas uhradili. Banka však nalezne vaše jméno mezi bývalými dlužníky. V druhém případě se ocitnete ve finanční tísni a v bance vás rovněž odmítnou. Jediným možným řešením je nebankovní půjčka.

Nemluvíme o ničem neznámém. Jistě jste o mnohých z těchto firem slyšeli v televizi nebo v rádiu. Už si vybavujete, o co přesně se jedná? My vám nyní tyto půjčky bez registru přiblížíme. Jak již bylo několikrát řečeno, nenahlížejí do registru dlužníků. Své dveře mají tudíž otevřené úplně všem. Pomiňme ale tento fakt a zaměřme se na jejich další velkou výhodu. Tou je rychlost. Většina těchto společností má přehledné a podrobné internetové stránky, kde si můžete o půjčku zažádat online. Celý proces se tím výrazně urychlí, než když byste navštěvovali jejich pobočku, která navíc může být dost vzdálená od vašeho bydliště. Je navíc více než pravděpodobné, že budete mít potřebné peníze již druhý den na svém účtu.

Jistě vás nyní zajímá, kolik peněz si tímto způsobem můžete půjčit. Tyto nebankovní instituce mívají vysoký kapitál, není proto pro ně žádným problémem půjčit vám i vysokou sumu. Ta se většinou pohybuje okolo 100 000 korun. Při půjčce do 50 000 korun firmy zpravidla nepožadují ani doklad o výši příjmů, ani ručitele. To je dobrá zpráva pro tímto způsobem znevýhodněné skupiny, jako jsou studenti, důchodci nebo matky na mateřské dovolené. Možnost půjčit si mají totiž i oni.

Jediné, co by vás snad mohlo zarazit, je výše úroků. Ta bývá o něco vyšší než v bankách. Ani to však nemusí být nutně problémem. Stačí si důkladně prostudovat nabídky několika firem poskytujících půjčky bez registru, porovnat a vybrat pro vás tu nejvýhodnější nabídku.

© 2011 inpujcky.com | Vytvořil: David Velcl - daweb.eu | Doporučujeme: Online půjčky